Negyedik hely a fővárosi szupermini versenyről

IMG 20170416 113122Budapesten a Folyondár utcai sportcsarnokban rendezték meg a nyolccsapatos szupermini versenyt, ami különösen nagy élmény volt a BRSE legkisebb játékosainak, hiszen azon a pályán játszhattak, ahol néhány nap múlva a felnőtt csapatunk az aranyéremért fog megmérkőzni a Vasas csapatával.

A csoportban az UTE és a Delta csapatát legyőztük 2:1, és 2:0 arányban, majd a KRA-tól 2:0-ra kikaptunk a csoportelsőségért vívott csatában. Következett a keresztjáték, ahol kitűnő röplabdával 2:1-re sikerült a Vasas ellen győzedelmeskednünk. A döntőbe kerülésért a Szegedtől szenvedtünk vereséget két nagyon szoros szettben, így a harmadik helyért játszhattunk. Nagyon színvonalas, izgalmas, és hosszú labda menetekkel tarkított mérkőzésen végül a Hercules csapata győzött 2:0-ra.

A tornára az ország legjobb egyesületeit hívták meg, így különösen értékes a negyedik hely.
Igazi főpróba volt ez a verseny az Országos Mini Kupa döntője előtt, jól megálltuk a helyünket , és sokat tanultunk.