BRSE utánpótlás: bronzérem Budapestről

A Békéscsabai Röplabda SE kiemelt figyelmet fordít az utánpótlás versenyeztetésére, így a bajnoki döntők két mérkőzése között Fésüs Zsóka még Budapestre utazott a BRSE OMB csapatával. A mini korosztályban szereplő játékosok nagyszerűen versenyeztek és ezúttal egy bronzéremmel térhettek haza. Álljon itt most Fésüs Zsóka beszámolója a versenyről:

Április 23-án, 8 csapat részvételével rendezték meg a Budapesten a Közgáz Kupát, az Országos Mini Bajnokságban résztvevő csapatoknak.
A csoportmérkőzéseken nem találtunk legyőzőre, 2:0 arányban nyertünk a RÖAK, és a TFSE csapata ellen , a Hercules ellen pedig 2:1-re. Az elődöntőben a székesfehérvári Kodolányi csapattal játszottunk, ahol 2:1-re veszítettünk a későbbi torna győztes ellen. A bronz csatában, 2:1-re nyert a csapat Gödöllő ellen. Igaz ezt a mérkőzést már a kezdés előtt megnyerte csaptunk, mert az ellenfél nem a szabályoknak megfelelően állt ki. 8 játékos helyett csak 7 játékost tudott szerepeltetni ezen a meccsen. Az első szettet elveszítettük, viszont a következő 2 szettet nagy csatában megnyertük. Sajnos, az első szettben megsérült Jánk Dzsenifer, de minden dicséret a lányoknak, hogy ilyen nehéz helyzetben is sikerült nyernünk.