Zsinórröpi háziverseny a BRSE utánpótlásban

Zsinórröpi háziverseny a BRSE utánpótlásban

Szombaton reggel gyülekeztek a BRSE legfiatalabbjai, hogy a klub immár mondhatni hagyományossá vált házi versenyén mérjék össze erejüket a zsinórröplabdában. A három kategória 36 csapata jó hangulatú rendezvényen egészen délutánig foglalta le a pályákat.

Eredmények

1-2. osztály

1.Petőfi Macik
2.Evangélikus Piros
3.Erzsébethelyi Eper
4.Erzsébethelyi Meggy
5.Gerlai Kisgömböc
6Jankay Gólya
7.Jankay Sirály
8.Petőfi Lovacska
9.Evangélikus Kék
10.Jankay Rigó
11.Erzsébethelyi Mangó
12.Erzsébethelyi Málna
13.Jankay Galamb
14.Evangélikus Zöld
15.Petőfi Cica
16.Petőfi Oroszlán
17.Gerla PomPom

3-4. osztály, kezdők

1.Erzsébethelyi Szeder
2.Erzsébethelyi Málna
3.Evangélikus Lila
4.Evangélikus Sárga
5.Erzsébethely Ananász
6.Erzsébethely Banán
7.Jankay Fecske
8.Petrőfi Farkas

3-4. osztály, haladók

1.Jankay Sas
2. Petőfi Panda
3.Jankay Harkály
4.Jankay Sólyom
5.Evangélikus Bordó
6.Jankay Strucc
7.Petőfi Róka
8.Gerlai Kisgömböc
9.Evangélikus Pink
10.Petőfi Tigris
11.Jankay bagoly

A csapatok összeállítása

Evangélikus Piros: Barta Flóra, Szerverényi Adél, Szabados Emma
Evangélikus Kék: Kovács Alina, Szabó Nóra, Bolyán Angéla
Evangélikus Zöld: Albrecht Jázmin, Oláh Lili, Szabó Zoé
Evangélikus Lila: Kovács Nóra, Szabó Zorka
Evangélikus Sárga: Kovács Réka, Méhész Amira
Evangélikus Bordó: Barta Fruzsina, Keviczky Dóra, Palotai Petra
Evangélikus Pink: Bali Boglárka, Egeresi Sára, Kovács – Roszik Cintia, Szász Lívia

Gerla: Orosz Regina, Gergely Diána
Gerla: Orosz Zsófia, Szilágyi Lívia, Tóth Luca, Megyeri Hanna

Erzsébethelyi – Szeder: Bálint Beatrix, Zemján Zsanett
Erzsébethelyi – Málna: Deák Nóra, Simon Eszter
Erzsébethelyi – Banán: Aradszki Barbara, Nagy Barbara

Petőfi-Maci: Matvon Anna, Szkaliczki Nóra
Petőfi-Cica: Vizsnyiczai Stella, Fekete Adrienn, Deák Lara
Petőfi-Lovacskák: Kazár Boglárka, Enyedi Lara
Petőfi-Oroszlánok: Orvos Lara, Kindli Anita
Petőfi-Farkas: Faragó Luca
Petőfi-Pandák: Farkas Andrea, Jámbor Jázmin, Szabó Mercédesz
Petőfi-Tigrisek: Balogh Adél, Kollár Kamilla, Pilán Gréta
Petőfi-Rókák: Koncza Boróka, Hering Hanna, Orvos Gréta

Jankay – Gólya: Fogarasi Zsófi, Szabó Kitti
Jankay – Galamb: Herczeg Bodza, Jenei Linett, Laczó Mira
Jankay – Rigó: Gyebnár-Szaszák Noa, Reisz Hédi, Tóth-Veress Gréta
Jankay – Sirály: Borbola Olívia, Keresztúri Lara, Litauszki Nóra
Jankay – Fecske: Herczeg Bodza, Laczó Mira, Széll Luca
Jankay – Sas: Baji Panni, Erdős Dalma, Tóth Anna, Vavrek Borka
Jankay – Sólyom: Borbola Boglárka, Puskás Dóra, Stir Berta
Jankay – Harkály: Eitel Zsófia, Kocsondi Sára, Medovarszki Zsófia
Jankay – Bagoly: Bálint Réka, Kovács Flóra, Szabó Zsófia, Szikora Rebeka
Jankay – Strucc: Huszár Kamilla, Szalóki Vanda, Vozár Tünde