Harmadik helyen zártuk az alapszakaszt

Az Extraliga 14. fordulója előtt még három csapatnak volt esélye odaérni a második helyre. Mi 27 ponttal álltunk, mögöttünk a MÁV Előre és a KNRC 25-25 egységgel, de jóval könnyebb ellenféllel. Pénteken a Kaposvár érvényesítette a papírformát és 3:0-ra legyőzte a DVTK-t hazai pályán, ezzel 28 pontra tett szert. Mi pont nélkül maradtunk a Vasas Óbuda vendégeként, míg a MÁV előre 2:0-s vezetést elherdálva 3:2-re kikapott Nyíregyházán és csak egy pontot tudott megkaparintani.
Így a Vasas mögött a KNRC futott be másodikként, miénk lett a harmadik pozíció, míg a MÁV Előréé a negyedik.

8. DVTK Ongropack 1 pont

A rájátszás első körére tehát a Vasas választhat elsőként ellenfelet, majd a Kaposvár, aztán mi, végül a MÁV Előre. A párosításokra a jövő hét elején fény derül, természetesen azonnal közöljük ezeket.